Nowości z KU AZS (m.in. w Sanoku mecz z PWSW Przemyśl)

19-10-2010

W tym roku drużyna unihokeistów AZS PWSZ Sanok bierze po raz pierwszy udział w turnieju Sanockiej Ligi Unihokeja. Mecze rozgrywane są w każdy poniedziałek po godzinie 16.00 w Zespole Szkół Technicznych (ZS nr 3, ul. Stróżowska 16). Więcej na ten temat terminarzu na stronie: www.unihokejsanok.eu oraz www.unihokejsanok.eu/viewpage.php?page_id=15
Zapraszamy wszystkich do kibicowania tym bardziej, że 25.10 o godz. 18.50 nasza drużyna gra mecz z Państwową Wyższą Szkołą Wschodnioeuropejską z Przemyśla.

W dniach 15-17.10 odbyło się Zgrupowanie Klubu w ośrodku „Jawor” w Solinie. Dziewiętnaście osób trzy dni trenowało w takich dyscyplinach sportu jak: futsal, piłka siatkowa, tenis stołowy czy unihokej. Dodatkowo odbywały się zajęcia na basenie. Wszyscy wrócili zadowoleni z wyjazdu i bojowo nastawieni do zbliżających się zawodów akademickich.

PRZYPOMINAMY, ŻE DO 31.10 TRWA PIERWSZA W TYM ROKU TURA ZAPISÓW DO KLUBU. WIĘCEJ NA TEMAT  NOWYCH SEKCJI SPORTOWYCH W ZAKŁADCE AZS: