KONCERT LAUREATÓW KONKURSU RECYTATORSKIEGO "MIŁOSZ 2011"

15-02-2011

Z okazji setnej rocznicy urodzin Czesława Miłosza Zakład Filologii Polskiej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku wraz z II Liceum Ogólnokształcącym i Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku zorganizowały ponadpowiatowy Konkurs Recytatorski „Miłosz 2011” popularyzujący twórczość noblisty wśród uczniów gimnazjów i szkół średnich. Patronat honorowy objął Starosta Powiatu Sanockiego Sebastian Niżnik.
Przesłuchania konkursowe odbyły się w dniach 10 i 11 lutego w II Liceum Ogólnokształcącym. W eliminacjach wzięło udział 25 gimnazjalistów i 20 licealistów pod opieką nauczycieli przygotowujących uczniów do recytacji. W gronie laureatów znalazło się 12 uczniów, jednak protokół Jury do dnia 16 lutego, czyli uroczystego koncertu laureatów, jest tajny. Jury obradowało w składzie: przewodniczący: Sławomir Woźniak – dyrektor BWA w Sanoku, dr Maria Wolan – wykładowca PWSZ, Małgorzata Sienkiewicz-Woskowicz – pracownik SDK w Sanoku.

Zapraszamy na koncert laureatów, który odbędzie się
16 lutego 2011 w Galerii „De”
PWSZ im. J. Grodka w Sanoku
przy ul. Mickiewicza 21