Bal karnawałowy dla dzieci z Przedszkola nr 3 w Sanoku

04-03-2011

2 marca 2011 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku odbył się bal karnawałowy dla dzieci z Przedszkola nr 3 w Sanoku. Bal został zorganizowany przez Zakład Pedagogiki, w tym studentów kierunku pedagogika o specjalnościach: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna oraz pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, które obecnie cieszą się dużą popularnością. Przyszłe panie pedagog bawiły się wraz z przedszkolakami w liczne gry i zabawy, w tym chusteczkę haftowaną, stary niedźwiedź śpi, lokomotywa itp. Każde dziecko, które chciało otrzymało wybraną przez siebie maskę, którą wcześniej przygotowały studentki Zakładu Pedagogiki. W trakcie trwania balu wybrano króla i królową, którzy otrzymali specjalne maski oraz piękne korony. Dzieci miały okazję wygrać różne fanty, w ciekawych grach organizowanych przez cały czas trwania zabawy. A gdy dzieci nieco się zmęczyły czekały na nie drożdżówki z Piekarni Państwa Jadczyszynów oraz jogurty z OSM w Sanoku. Dzieci tańczyły, skakały, bawiły się w kółkach na pięknie udekorowanej sali, do melodii wygrywanej przez zespół muzyczny z Zakładu Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej przy udziale Pana Roberta Handermandera.