Sukces dnia otwartego

05-04-2011

W dniu 4 kwietnia zorganizowano dzień otwarty uczelni, który cieszył się dużym powodzeniem wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Niewątpliwie przyczyniła się do tego nowa formuła „imprezy”.

Konkursy, pokazy, prezentacje, warsztaty i miniwykłady to tylko niektóre z atrakcji dnia otwartego w uczelni. W nowej, atrakcyjniejszej formule jest on organizowany po raz drugi i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku uczelnię odwiedzili uczniowie ze szkół z Ustrzyk Dolnych, Leska, Brzozowa, Sanoka i Nowosielec. Szkoły, które zgłosiły taką potrzebę miały zapewniony transport, a po pełnym wrażeń dniu, wszyscy mogli posilić się w punkcie cateringowym i zrelaksować przy dźwiękach koncertu studentów edukacji muzycznej.