Podziękowania i gratulacje dla unihokeistów

06-04-2011

W dniu 31 marca w sali senackiej uczelni odbyły się oficjalne podziękowania Pani Prorektor ds. Dydaktyki doc. dr n. med. Elżbiety Cipory dla unihokeistów Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Sanok

W spotkaniu poza Panią Prorektor wziął udział cały skład drużyny, Prezes Klubu AZS – Marek Borkowski, Sekretarz – Marcin Owsiak i oczywiście trenerka - Pani Małgorzata Baran. Okazją do podziękowań było zajęcie przez drużynę drugiego miejsca w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego oraz waleczna postawa w rozgrywkach Sanockiej Ligi Unihokeja, w której, jak wiemy po meczu z 4.04.2011 r., AZS PWSZ Sanok zajął 5 miejsce na 10 zespołów (wyprzedzając m.in. uczelnię PWSW Przemyśl).

Podczas spotkania oficjalnie przekazano dla uczelni puchar zdobyty w Rzeszowie, a zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami.

Skład drużyny:
Bartosz Rozel