Wieczór poetycki Jana Januarego Sokołowskiego i studenta Krzysztofa Grabonia - poniedziałek, 16.05.2011 godz. 16:00, Galeria De

13-05-2011

Zakład Filologii Polskiej PWSZ w Sanoku zaprasza na poniedziałkowy wieczór poetycki. Podczas spotkania zaprezentowana zostanie twórczość sanockiego poety - Jana Januarego Sokołowskiego, a w drugiej części - studenta polonistyki i kulturoznawstwa PWSZ w Sanoku - Krzysztofa Grabonia.

January Jan Sokołowski - poeta mieszkający w Sanoku, pracownik Muzeum Historycznego w Sanoku, charyzmatyczny przewodnik na ekspozycji ikon.
Interesuje się teologią, filozofią, literaturą . Pisze od 12 roku życia. Obszarem poetyckiej eksploracji jest świat wewnętrznych przeżyć oraz świat nadprzyrodzony, transcendentny. Jego teksty przepojone są metafizyką i mistyką.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!