Warsztaty kariery zakończone

25-05-2011

19 kwietnia i 17 maja odbyły się Warsztaty Kariery o wspólnej tematyce „przygotowanie CV wg standardów Europass”. Ćwiczenia obejmowały m. in. takie punkty jak niedopuszczalne zwroty i błędy w dokumentach aplikacyjnych, formuła międzynarodowego CV Europass czy wprowadzenie do tzw. „netykiety” w poszukiwaniu pracy.
Podczas warsztatów poruszono także kwestie ukrytego rynku pracy i nietypowych sposobów poszukiwania ogłoszeń.
W zajęciach wzięło udział około 40 studentów 3 roku głównie z kierunków kulturoznawstwo i praca socjalna.
Tradycyjnie poprowadził je Pan Mariusz Szymczakowski - licencjonowany doradca zawodowy z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Krośnie, z którą to instytucją współpracuje nasze biuro karier.