Zawody strzeleckie członków Koła Strzeleckiego "KOLT"

09-06-2011

W dniu 7 czerwca 2011 r. na strzelnicy strzeleckiej LOK w Brzozowie odbyły się kolejne zawody strzeleckie członków Koła Strzeleckiego „KOLT”.

W konkurencji strzeleckiej z broni długiej kbks na odległość 50 m, pierwsze trzy miejsca zajęli studenci kierunku ratownictwo medyczne, pierwsze miejsce zdobyła Anna Podczaszy, drugie Rafał Szmyd, natomiast trzecie Joanna Kocaj. Nagrodami były puchary, dyplomy oraz upominki, które wręczał opiekun koła strzeleckiego „Kolt” Pan ppłk rez. Marek Borkowski oraz instruktor strzelectwa Kazimierz Niżnik. W miesiącu sierpniu br. członkowie Koła wezmą udział w zawodach strzeleckich w Łupkowie organizowanych przez Związek Żołnierzy Wojska Polskiego. Uczestnikami zawodów będą przedstawiciele służ mundurowych oraz organizacje emerytów wojskowych.