UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2011/2012

07-10-2011

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku zapraszają w dniu 10 października 2011 r. (poniedziałek) na Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2011/2012 powiązaną z obchodami Jubileuszu 10-lecia.

Program inauguracji:

Uroczystości inauguracyjne w Sanockim Domu Kultury, ul. Mickiewicza 24

Gaude Mater Polonia

Przemówienie JM Rektora PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku prof. nadzw. dr hab. Haliny Mieczkowskiej

Wręczenie medali Uczelni i Medali Komisji Edukacji Narodowej

Immatrykulacja

Gaudeamus Igitur

Wystąpienia Gości

Wystąpienie Przedstawiciela Studentów

Wykład inauguracyjny prof. dr hab. Franciszka Ziejki pt. "W tej Katedrze bije serce Polski"

Hymn państwowy w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza

Część artystyczna w wykonaniu studentów Zakładu Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej PWSZ

Występ Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza.

Msza Święta inaugurująca rok akademicki 2011/2012, podczas której modlić się będziemy za pracowników i studentów naszej Uczelni odbędzie się w Kościele Przemienienia Pańskiego 10 października 2011 r. o godz. 9.00.

Po uroczystości Inauguracji serdecznie zapraszamy studentów na dziedziniec Uczelni (przy budynku F) na szkolną grochówkę przy dźwiękach uczelnianych zespołów.