Zmarła mgr inż. Zdzisława Kot-Borkowska

07-01-2012

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 stycznia 2012 roku zmarła mgr inż. Zdzisława Kot-Borkowska, długoletni pracownik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J. Grodka w Sanoku, kierownik Działu Toku Studiów.
Z wielkim smutkiem żegnamy wspaniałego Człowieka, cenionego Pracownika, drogą Koleżankę. Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy szczerego współczucia.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 9 stycznia 2012 roku o godz. 14.00 w kaplicy Cmentarza Centralnego w Sanoku przy ul. Rymanowskiej.

Zdzisława Kot-Borkowska urodziła się w 1954 roku w Jurowcach w powiecie sanockim. Tytuł magistra inżyniera uzyskała w 1980 roku na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Śląskiej. Pracowała m.in. w Autosanie i Zakładach Stomil w Sanoku, od 1981 roku  w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krośnie z siedzibą w Sanoku na stanowiskach Kierownika Działu Higieny Komunalnej i Dyrektora Delegatury Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sanoku, a następnie w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie.

Od 2005 roku związana była z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. J. Grodka w Sanoku, gdzie pracowała na stanowisku Kierownika Działu Toku Studiów.

Była Członkiem Senatu Uczelni i komisji senackich. Odpowiedzialnym i kompetentnym Pracownikiem, wymagającym, ale mądrym i opiekuńczym Przełożonym, życzliwym i pomocnym Współpracownikiem. Prywatnie – Żoną, Matką, Babcią, Miłośniczką wycieczek górskich.

Żegnamy Ją z ogromnym żalem i poczuciem niepowetowanej straty.

Władze i pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku