Erasmus – stypendia na wyjazdy zagraniczne

29-02-2012

Przyjmowanie wniosków o wyjazd zagraniczny w ramach „Erasmusa” dotyczy zarówno roku akademickiego 2011/2012 jak i 2012/2013. Na ich podstawie rozdzielane będą środki finansowe na wyjazdy pracowników i studentów. W związku z przyjmowaniem wniosków, w Biurze Karier, Promocji Współpracy z Zagranicą prowadzone są indywidualne konsultacje dla osób zainteresowanych programem.

Tegoroczne „Erasmus Day” to spotkanie informacyjne dla studentów i pracowników zainteresowanych udziałem w programie. Spotkanie odbędzie się 19 marca 2012 r., o godzinie 14.30 w Sali Konferencyjnej (bud. A).

Więcej informacji na powyższe tematy można uzyskać w Biurze Karier, Promocji Współpracy z Zagranicą oraz znaleźć na stronie www.pwsz-sanok.edu.pl/international