Nasza drużyna w finale Sanockiej Ligii Unihokeja

20-03-2012

Sanocka Liga Unihokeja już dawno przestała być tylko „sanocka”. Do miasta przyjeżdżają grać drużyny np. z Przemyśla czy z Rzeszowa. Jest to jedna z najprężniej działających tego typu lig w Polsce.

W półfinałach SLU drużyna AZS PWSZ Sanok walczyła z drużyną InterQ. Ostateczny wynik to 2:1 w meczach, i 2:1 w ostatnim meczu (po karnych). Kolejne mecze to starcie z bardzo mocnym przeciwnikiem czyli Esanok.pl. Liczymy jednak, że nasi zawodnicy dadzą z siebie wszystko i wywalczą złoto, które się im należy.

Wszystkich studentów i pracowników uczelni zapraszamy do kibicowania. Miejsce rozgrywek to Zespół Szkół Technicznych w Sanoku. Mecze odbywają się w poniedziałkowe popołudnia (dokładne terminy są na bieżąco ogłaszane na portalu esanok.pl).