Uwaga!!! - zmiany numerów kont bankowych na Uczelni!!!

05-09-2012

Uwaga!!! - zmiany numerów kont bankowych na Uczelni !!!

Od dnia 1 września 2012 roku w PWSZ Sanok wprowadza się system kont wirtualnych. Oznacza to, że każdy student jest zobowiązany do dokonywania wszelkich opłat związanych z tokiem studiów na swoje indywidualne, unikatowe konta bankowe. Każdemu studentowi zostały nadane dwa numery kont.
Na konto za tzw. „kształcenie” należy wpłacać:
·         czesne,
·         odsetki,
·         opłaty za powtarzanie przedmiotu,
·         opłaty za powtarzanie semestru,
·         opłaty za wznowienie studiów.
Natomiast na konto za tzw. „opłaty” należy dokonywać:
·         wszelkich innych wpłat, np. za wydanie ELS, za wydanie duplikatu, za wydanie dyplomu ukończenia studiów.

Numery indywidualnych kont bankowych dostępne są również w systemie e-dziekanat w zakładce FINANSE/ZOBOWIĄZANIA I WPŁATY.
Więcej informacji o systemie e – dziekanat po linkiem:

WAŻNE!!! Od 1 września 2012 roku wszelki płatności należy wnosić na indywidualne konta, płatności dokonywane na inne numery kont w tym na stare konto na czesne mogą zostać przez uczelnię niezaksięgowane a co za tym idzie mogą państwu nie zostać naliczone na poczet czesnego, odsetek czy też innych wymaganych opłat.