Wieczór opłatkowy 20 grudnia 2012 r.

21-12-2012

W czwartkowy wieczór, 20 grudnia, w galerii „De” PWSZ w Sanoku tradycyjnie już spotkali się zaproszeni goście, pracownicy Uczelni, jej władze oraz studenci. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia społeczność akademicka i jej przyjaciele złożyli sobie życzenia i przełamali sie opłatkiem. W świąteczny nastrój wprowadził przybyłych świetny występ kolędowy zespołu muzycznego studentów edukacji muzycznej, w wykonaniu którego usłyszeliśmy zarówno klasyczne pastorałki, jak i nowocześnie zaaranżowanego utwory świąteczne. Wśród obecnych byli m.in. Ksiądz Prałat Andrzej Skiba, Burmistrz Miasta Sanoka Wojciech Blecharczyk, Starosta Sanocki Sebastian Niżnik, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Sławomir Miklicz, Prezes sanockiego Uniwersytetu III Wieku Andrzej Pańko oraz wielu innych zacnych gości.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za miłą atmosferę spotkania opłatkowego i jeszcze raz składamy życzenia – wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2013.