Zapraszamy na konferencję pszczelarską "Choroby pszczół" 10 marca b.r. godz. 10.00

06-03-2013

Starostwo Powiatowe w Sanoku przy wspołudziale Instytutu Rolnictwa PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza na konferencję "Choroby pszczół - zapobieganie i zwalczanie chorób pszczół, najważniejsze czynniki ginięcia pszczół" , która odbędzie się 10 marca b.r. (niedziela), godz.10.00. w Auli Instytutu Rolnictwa PWSZ (budynek F) - wjazd od ul. Żwirki i Wigury.

HARMONOGRAM KONFERENCJI

l.p.
tematyka
godzina
1.
Powitanie gości
dr Ryszard Szypuła – Dyrektor Instytutu Rolnictwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku
Wacław Krawczyk – Wicestarosta Powiatu Sanockiego
2.
Zapobieganie i zwalczanie chorób pszczół
dr hab. Paweł Chorbiński, prof. nadzw. Uniwersytetu Przyrodniczego z Wrocławia
p/o Kierownik Katedry Epizootiologii z Kliniką Ptaków i Zwierząt Egzotycznych; Wydział Medycyny Weterynaryjnej
3.
Przerwa kawowa
4.
„Najważniejsze czynniki ginięcia pszczół”
dr hab. Paweł Chorbiński, prof. nadzw. Uniwersytetu Przyrodniczego z Wrocławia
  1.
Przewidywany termin zakończenia konferencji
13.30

Firma BABIK Wyrób uli, sprzętu pasieczniczego  Adam Babik z Sułkowic/Andrychowa od godz. 9.00 będzie prowadziła sprzedaż produktów i sprzętu pszczelarskiego.