Kolejny sukces studentów edukacji muzycznej

23-04-2013

Po udanych występach chóru (II miejsce w II Krakowskim Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym) oraz zespołu (II miejsce w VII Podkarpackim Młodzieżowym Festiwalu Piosenki Turystycznej w Jarosławiu) zespół rozrywkowy Zakładu Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej reprezentował z dużym powodzeniem sanocką Uczelnię w I Ogólnopolskim  Festiwalu Muzyki Rozrywkowej Leszno 2013. W mocnej konkurencji 28 wykonawców zespół w składzie: Martyna Srocka, Magdalena Głowa, Zuzanna Gorzkowska, Bartłomiej Kalinka, Maciej Jurczak, Dariusz Sadowski i Paweł Makiel - pracujący pod kierunkiem dr Moniki Brewczak - otrzymał wyróżnienie, co świadczy o bardzo dobrym poziomie kształcenia muzycznego w sanockiej PWSZ.

Serdeczne gratulacje!