Nowe możliwości pracy za granicą dla studentów kierunków medycznych

09-05-2013

8 maja 2013 r. Biuro Karier oraz Instytut Medyczny zorganizowały spotkanie z niemiecką firmą „Drendel” oraz ich polskim partnerem/reprezentantem firmą Job Connectors.

Pan Johann Ziegler, który reprezentował Dom Opieki „Drendel” z Zweifilingen-Orendellsall oraz Pan Grzegorz Cioroch z firmy Job Connectors przedstawili warunki pracy, zakwaterowania i szkolenia dla polskich pracowników w „Drendel”.
Pan Ziegler wyraził również otwartość na współpracę z Uczelnią w ramach programu Erasmus.

Studenci i pracownicy Instytutu Medycznego, którzy zebrali się w liczbie około 50 osób, ocenili przedstawione warunki pracy jako bardzo interesujące.

Osoby, które nie uczestniczyły w spotkaniu mogą zapoznać się z ofertą firmy „Drendel” w Biurze Karier (bud. B pok. 106)