Podkarpackie Spotkania Edukacyjne za nami.

20-01-2014

W dniach 15-17 stycznia nasza uczelnia po raz kolejny wzięła udział w regionalnych targach edukacyjnych w Brzozowie, Sanoku i Krośnie. Stoisko PWSZ Sanok cieszyło się dużym zainteresowaniem. Głównie za sprawą studentów, którzy je wspaniale ubarwili.

Naszymi najciekawszymi atrakcjami były pokazy ratowników medycznych, lekcje modelowania balonów prowadzone przez studentki pedagogiki oraz występ kapeli podwórkowej ze specjalności edukacja muzyczna. Przy naszym stoisku można było także porozmawiać ze studentami mechaniki i budowy maszyn, pielęgniarstwa, przedstawicielami biura karier (L.Komardin i M.Owsiakiem) oraz Panią Prorektor ds. Rozwoju i Nauki dr Anną Opar.

Wszystkim biorącym udział w organizacji wyjazdów na targi serdecznie dziękujemy.