AIESEC University – warsztaty językowe (ANG., HISZP.)

12-02-2014

Ile razy w swoim życiu pomyślałeś, że fajnie byłoby mówić po angielsku, hiszpańsku? Ile razy nawet chciałeś się uczyć, ale po kilku dniach stwierdzałeś, że wizja nauki na pamięć słówek jest silniejsza niż wizja mówienia w obcym języku i w końcu rezygnowałeś? Znamy tę sytuację i zgadzamy się - wkuwanie słówek może odstraszać.

AIESEC University to innowacyjne warsztaty językowe. W tym roku na zaproszenie Biura Współpracy z Zagranicą naszą uczelnię odwiedzi dwóch lektorów z dwóch różnych krajów. Od 24.02 będą oni uczyć języków, stosując zasadę Learn by Play (kreatywna edukacja).

W programie nie będzie wkuwania listy słówek, ani analizy sześciu różnych czasów przeszłych, będzie za to sporo zabawy i konwersacji, które pomogą Wam mówić w „obcym” języku .

Co sprawia, że warsztaty są tak atrakcyjne? m.in.

- lektorzy, których zadaniem jest nie tylko uczyć, ale również motywować. Wszyscy lektorzy to Native Speakerzy, czyli osoby, które mówią w danym języku na co dzień

- cena: 150 zł za warsztaty zwykłe (zajęcia 2 razy w tygodniu) lub 350 zł za warsztaty indywidualne (godziny ustalane indywidualne)

- małe grupy – czyli zero stresu, kameralna atmosfera i indywidualne podejście

- language tours – cotygodniowe wyjścia z lektorem, podczas których można ćwiczyć konwersacje również w restauracji, sklepie czy autobusie