Międzynarodowe spotkanie

04-03-2014

W dniu 27 lutego br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku gościli uczestnicy seminarium „GET IN”. Seminarium zostało zorganizowane dzięki projektowi Centrum Inicjatyw Europejskich SUBCARPATHIA. Jego celem jest  umożliwienie nawiązania nowych kontaktów i znajomości czy znalezieniu partnerów gotowych i chętnych do współpracy, a także upowszechnianie wiedzy o zasadach i możliwościach takiej współpracy.

W seminarium odbywającym się w Zwierzyniu biorą udział przedstawiciele różnych organizacji pozarządowych i publicznych z krajów Unii Europejskiej, takich jak Polska, Słowenia, Słowacja, Chorwacja, Litwa, Łotwa, Rumunia, Bułgaria, a także z Turcji.  Uczestnicy mają okazję wymienić doświadczenia, podzielić się ideami i pomysłami, które w przyszłości mogą zaowocować konkretnymi projektami międzynarodowymi. Na program seminarium składają się także warsztaty prowadzone nowatorskimi metodami, których tematem są metody rozwijania współpracy. Organizatorzy liczą na to, że stworzona dzięki seminarium sieć partnerów pozwoli na realizację wielu ciekawych ponadnarodowych projektów młodzieżowych.