Ankieta

Aktualności

II LO najlepszą drużyną turnieju unihokeja o Puchar Rektora PWSZ.

10-03-2014

Reprezentacja II LO w Sanoku okazała się najlepszą drużyną rozegranego turnieju unihokeja o Puchar Rektora PWSZ w Sanoku. Zawody odbyły się w hali ZS nr 3 Sanoku, a organizatorem był AZS PWSZ Sanok. Drugie miejsce zajęli unihokeiści z ZS nr 3, natomiast na  trzecim stopniu podium uplasowali się uczniowie I LO w Sanoku.W turnieju wystartowały reprezentacje 7 szkół ponadgimnazjalnych oraz gospodarzę turnieju AZS PWSZ Sanok.

Najlepszym strzelcem turnieju został Radosław Sawicki (II LO) - 12 bramek, natomiast najlepszy bramkarzem okazał się Mateusz Olszowy (ZS nr 3). Dziękujemy wszystkim szkołom za tak liczny udział w turnieju, a opiekunom młodzieży  życzymy jak najlepszych wyników sportowych w rozgrywkach na wyższym szczeblu.