Koniec sezonu dla AZS

04-07-2014
16 czerwca 2014 r. w Kielnarowej  w Centrum Sportu i Turystyki rzeszowskiej WSIiZ oficjalnie ogłoszono podsumowanie rozgrywek Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego.

Ogłoszenie klasyfikacji generalnej i medalowej z różnych dyscyplin AMWP oznacza symboliczny koniec sezonu 2013/14 dla podkarpackich klubów Akademickiego Związku Sportowego. Działacze sportowi z uczelni całego województwa pojawili się więc na oficjalnym wręczeniu pucharów i podziękowań.

Klub Uczelniany AZS PWSZ Sanok był reprezentowany przez Prezesa Pana Marka Borkowskiego, który odebrał dwa puchary.

W podsumowaniu wyników kolejny raz da się zauważyć pewną zależność -  najwyżej w klasyfikacji plasują się uczelnie, w których studiują zawodnicy ligowych drużyn lub takie, które posiadają w swojej ofercie kierunek związany z wychowaniem fizycznym.

Cieszy jednak fakt, że rośnie liczba klubów - uczestników AMWP.

Pełna galeria zdjęć z rzeszowskiego wydarzenia znajduje się TUTAJ