Zbiórka dla osieroconych dzieci uratowanych z pożaru.

02-02-2015

W ubieglą sobotę 31 stycznia 2015 roku w miejscowości Daliowa miał miejsce tragiczny w skutkach pożar.

W wyniku tego zdarzenia czwórka małych dzieci straciła mamę i cały dorobek życia. Aktualnie opiekę nad rodzeństwem przejęła babcia dzieci, ponieważ dwa lata temu straciły one ojca. Dzieci są w wieku - chłopcy 8 lat i 4 lata, dziewczynki 9 lat i 2,5 roku.

Rodzeństwu brakuje wszystkiego, dlatego każdy akt dobrej woli jest na wagę złota. Jeżeli dysponujecie Państwo odzieżą, środkami czystości, pampersami (dla najmłodszej dziewczynki) czy też zabawkami, artykułami papierniczymi, suchą żywnością (kaszy, ryże, makarony, mąka, cukier, olej, itp. z długim terminem przydatności do spożycia) przyłączcie się do akcji pomocowej.

Zbiórka żywności i innych potrzebnych rzeczy odbywać się będzie w godzinach od 7.00 do 16.00 w Biurze Rektora (ul. Mickiewicza 21, bud. A pok. 202).

Za wszelką pomoc dziękujemy w imieniu całej rodziny.