„Ob.Sesja” w wersji elektronicznej już dostępna

22-04-2015
Ukazał się 25 numer Magazynu Studenckiego „Ob.Sesja”, a w nim: nowości w czytelni, poznaj IBUK Libra. Czym się różnią małe i duże Uczelnie. Krótka relacja z aktywności studentów podczas Szlachetnej Paczki. Studencie, nie przegap Gap Year. Uwieńczenie Dnia Kobiet: męskim okiem oraz jak widzą to kobiety. Wywiad z Piotrem Michalskim - kiedyś studentem PWSZ w Sanoku, dzisiaj Mistrzem Polski Juniorów. Kilka słów o short-tracku oraz coś dla miłośników Erici Leonard James, autorki słynnych "50 twarzy Greya". Co to są shlashery i czemu cieszą się popularnością? Jeśli jesteś posiadaczem komputera, musisz wiedzieć jak się bronić przed crackerami. Małe rady z psychologii: jak pokonać słabości i zwalczyć w sobie krytyczne myślenie. Oprócz tego czy warto być psychopatą, fotorelacja ruin zamku w Załużu oraz upamiętnienie "Pięknej w chorobie", akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Sanitas.

Wersja pdf: