I edycja szkolenia specjalizacyjnego z zakresu organizacji pomocy społecznej – zakończona!

11-06-2015

5 czerwca 2015 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku odbył się egzamin końcowy i obrona pracy dyplomowej dla 20 słuchaczy szkolenia specjalizacyjnego z zakresu organizacji pomocy społecznej.

Wszyscy słuchacze świetnie poradzili sobie z obroną pracy dyplomowej i egzaminem teoretycznym, a ukończenie szkolenia specjalizacyjnego pozwoliło im uzyskać uprawnienia do kierowania jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej.

W egzaminie uczestniczyła Pani Marzena Jakubowska- główny specjalista w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, która w dniach 5-6 czerwca 2015 r. przeprowadziła wizytację nie tylko egzaminu końcowego, ale i całego szkolenia.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Od lipca 2015 r. PWSZ w Sanoku prowadzi nabór na:

- szkolenie specjalizacyjne z zakresu organizacji pomocy społecznej

- specjalizację I stopnia w zawodzie pracownik socjalny

- specjalizację II stopnia w zawodzie pracownik socjalny –specjalność: Praca socjalna z osobą i rodziną z problemem przemocy (nabór od września 2015 r.).

Gwarantujemy Państwu doświadczoną kadrę składającą się z pracowników naukowych i kadry kierowniczej instytucji pomocy społecznej oraz atrakcyjne ceny, znacząco niższe niż w innych ośrodkach.

Serdecznie zapraszamy!