Sukcesy Akademii Przyszłości w Sanoku

19-06-2015

Oficjalna GALA SUKCESÓW była podsumowaniem rocznej pracy wolontariusza (tutora) z dzieckiem. Była to nagroda zarówno dla młodych studentów jak i wolontariuszy, którzy bezinteresownie pomagali najmłodszym. Spotkania odbywały się raz w tygodniu w systemie 1x1(1 tutor, 1 dziecko, 1h w tyg.). Uczniowie wygrywali na każdym spotkaniu kolejne, niesamowite sukcesy, które były wpisywane do osobistych indeksów.

Podczas Gali odbyły się znakomite występy muzyczne zaproszonych gości, wolontariuszy oraz zespołu tanecznego „Gest”. Swoje wokalne umiejętności zaprezentowały również podopieczne AKADEMII – Carmen i Magda śpiewając piosenkę Marty Podulki.  Za odwagę i wykon zostały nagrodzone gromkimi brawami publiczności.

W trakcie Gali, dzieci, tutorzy i osoby funkcyjne zostały uhonorowane dyplomami sukcesów i pamiątkowymi medalami. Radości nie było końca a na galowym after party, dla gości, rodziców, dzieci czekał poczęstunek, gdzie można było powspominać piękne chwile.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom, które przyczyniły się do wielu sukcesów sanockiej AKADEMII. Determinacja, wiara we własne możliwości, chęć zdobywania i wygrywania – to tylko wybrane cechy super lidera, wolontariusza.  W sanockiej AKADEMII pod opieką tutorów było 30 studentów. Podczas całej edycji, dzieci zgromadziły ponad 800 sukcesów. Te najmniejsze cieszą najbardziej i zostaną na długo w pamięci.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to ogólnopolski program Stowarzyszenia WIOSNA – tego samego, które organizuje SZLACHETNĄ  PACZKĘ. AKADEMIA zajmuje się pomocą dzieciom, które doświadczają długotrwałej porażki szkolnej i pochodzą z niezamożnych rodzin. Dzięki unikalnej metodologii – Systemowi Motywatorów Zmiany – AKADEMIA przeprowadza je od porażek w szkole do sukcesów w życiu.

1 800 – tyle dzieci bierze udział w tegorocznej edycji AKADEMII i czeka na swojego darczyńcę

5981 – tylu dzieciom pomogła AKADEMIA przez 11 lat

24 – w tylu miastach działa obecnie AKADEMIA

Już od września rozpoczną się poszukiwania Tutorów, którzy przez cały rok będą pracowali z podopiecznymi AKADEMII. Więcej www.zostantutorem.pl