Stypendia Fundacji Książąt Lubomirskich !

04-08-2015

Trwa nabór wniosków na Stypendia Fundacji Książąt Lubomirskich

Przedłużono termin składania wniosków o stypendia i granty Fundacji Książąt Lubomirskich. Wszyscy którzy chcą się o nie starać mają czas do 15 września.

Stypendia przeznaczone są dla pełnoletnich uczniów niezamożnych rodzin i studentów z Podkarpacia. Dotyczy to młodzieży z Przemyśla i powiatu przemyskiego, oraz powiatów przeworskiego, jarosławskiego, lubaczowskiego, a także sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego.

Nagrodzone zostaną przedsiębiorcze pomysły, wybitne osiągnięcia w nauce, kulturze i sztuce, oraz w sporcie.

Roczne stypendia są warte 6 tysięcy złotych. Oprócz tego do rozdania jest 50 grantów po tysiąc złotych. Przy ocenie wniosków pod uwagę brane będą szczególne osiągnięcia, jak np. publikacje naukowe, udział w projektach badawczych, autorstwo patentu lub wzoru użytkowego, wybitne dzieła artystyczne, nagrody w konkursach międzynarodowych, udział w igrzyskach olimpijskich lub mistrzostwach świata.

Więcej informacji na stronie internetowej Fundacji: fundacjaksiazatlubomirskich.pl