Zmarł prof. nadzw. dr hab. inż. Łukasz Węsierski.

13-10-2015

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dniu 9 października 2015 r. zmarł prof. nadzw. dr hab. inż. Łukasz N. Węsierski, nauczyciel akademicki zatrudniony w Instytucie Technicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Łukasz N. Węsierski ukończył studia na kierunku Budowa i eksploatacja maszyn na Wydziale Maszyn Górniczych i Hutniczych Akademii Górniczo-Hutnicznej im. Stanisława Staszica w Krakowie w 1967 r. Rozprawę doktorską obronił w 1975 r. otrzymując stopień doktora nauk technicznych, natomiast stopień doktora habilitowanego nauk technicznych nadała mu Rada Wydziału Inżynierii Mechanicznej AGH w roku 1996.

Z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Jana Grodka w Sanoku prof. Węsierski związany był od 1 października 2013 r.

Rodzinie, Bliskim i Współpracownikom Pana Profesora przekazujemy wyrazy głębokiego smutku i obietnicę zachowania w pamięci.

Rektor i Społeczność Akademicka

Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku