Nowe połączenie kolejowe dla uczniów i studentów (Rzeszów - Komańcza - Rzeszów)

16-11-2015

W ramach kampanii społecznej KochamKolej.pl realizowanej pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego – Pana Władysława Ortyla, polecamy uwadze nowe, weekendowe połączenie kolejowe pn. „Bieszczadzki Żaczek”. Zgodnie ze swoją nazwą pociąg relacji Rzeszów – Komańcza – Rzeszów będzie umożliwiał młodzieży zakwaterowanej w akademikach, bursach i internatach zlokalizowanych w miastach przy liniach kolejowych 106 i 108,  tanie i bezpieczne powroty na weekendy do swych domów (w piątki: z Rzeszowa w kierunku na Komańczę) oraz dojazd do  w/w miejsc zakwaterowania (w niedziele: z Komańczy w kierunku na Rzeszów).

Z myślą o pasażerach przygotowywana jest obecnie akcja promocyjna, w której ważny bilet kolejowy będzie  jednocześnie kuponem rabatowym uprawniającym do korzystania z usług oferowanych przez Partnerów "Kocham Kolej.pl.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat anonsowanego tu połączenia kolejowego dostępne są na witrynie internetowej  www.bieszczadzkizaczek.pl