Długoletni pracownik PWSZ mianowany na stopień Pułkownika.

20-11-2015

Miło nam poinformować, że długoletni pracownik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku zajmujący stanowisko Pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych i spraw obronnych –  Pan Marek Borkowski – na wniosek Rektora, decyzją nr 2348/KADR Ministra Obrony Narodowej z dnia 26 października 2015 r. został mianowany na stopnień PUŁKOWNIKA.

Pułk. Marek Borkowski jest pracownikiem Uczelni od początku jej funkcjonowania, tj. od 2001 r. Zatrudniony na stanowisku Pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych i spraw obronnych, pełni jednocześnie funkcję prezesa Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego PWSZ, wcześniej opiekun Koła Strzeleckiego „Kolt”. Pod pieczą Pana Pułkownika studenci zdobywali medale i puchary w 6. edycjach Zawodów Sportowo-Obronnych „Military Żak”. Pułk. Marek Borkowski pełni jednocześnie funkcję Prezesa Bieszczadzkiego Zarządu Rejonowego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego.

Panu Pułkownikowi serdecznie gratulujemy!