Kolejne sukcesy Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Sanok – mistrzostwo dla uczelnianej drużyny UNIHOKEJA

24-11-2015

W ramach organizowanego w dniach 18-21 listopada b. r. przez Klub Uczelniany Uniwersytetu Rzeszowskiego międzynarodowego Festiwalu Akademickiego Sportu drużyna unihokeja KU AZS PWSZ Sanok uplasowała się na pierwszej pozycji zdobywając mistrzostwo!

Nasza drużyna w składzie: Maja Bielecka, Anna Lisowska, Karolina Sobota, Katarzyna Górska, Barbara Hejnosz, Mateusz Kowalski, Hubert Chorążak, Michał Kobylarski, Jakub Poznański, Patryk Polański, Mateusz Birek, Przemysław Mindur, Bartosz Fabian w finale pokonała drużynę AZS Rzeszów 2:0. Strzelcami finałowych bramek byli: Mateusz Kowalski i Michał Kobylarski. Trzecie miejsce zajęła drużyna ze Słowacji – reprezentanci Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy.

Naszym Mistrzom gratulujemy i czekamy na kolejne medale!

Festiwal Akademickiego Sportu, wspierany przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Zarząd Główny AZS w Warszawie, ma na celu rywalizację sportowo-rekreacyjną  studentów połączoną z integracją środowiska akademickiego Europy Wschodniej.