Otwarty nabór partnera/partnerów do wspólnego przygotowania i realizacji projektu

29-12-2015

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku, ogłasza otwarty nabór partnera/partnerów do wspólnego przygotowania i realizacji projektu w ogłoszonym przez Departament Funduszy Europejskich Ministerstwa Zdrowia konkursie o numerze POWR.05.03.00-IP.05-00-002/15 realizowanym ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej V, Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.3 Wysoka jakość kształcenia na kierunkach medycznych pn. "Realizacja programów rozwojowych dla uczelni medycznych uczestniczących w procesie kształcenia pielęgniarek i położnych ukierunkowanych na zwiększenie liczby absolwentów".