Przyłącz się do akcji "I Wielkanocna Paczka dla Bohatera" - zbiórka w Rektoracie do 18.03.2016 r.

14-03-2016

PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku przyłącza się do wielkanocnej zbiórki żywności pod nazwą „I Wielkanocna Paczka dla Bohatera”.

Celem akcji jest pomoc kombatantom. Chcemy w ten sposób choć trochę im pomóc. Niestety tych ludzi z dnia na dzień jest coraz mniej a wiele z nich żyje bardzo, bardzo skromnie, czasami na granicy nędzy. Taka pomoc z Waszej i naszej strony jest dla nich niezmiernie ważna i potrzebna. Niejednokrotnie dary, które Ci ludzie otrzymują pozwalają na godne święta. Wiemy też, że największą radość sprawiają też odwiedziny i rozmowa, podczas których są łzy i uśmiechy..

Zbiórka przeprowadzana jest do 18 marca 2016 r. w Rektoracie PWSZ przy ul. Mickiewicza 21

Potrzebne rzeczy:

·         produkty z długim terminem przydatności: mąka, cukier, kawa, herbata, ryż, słodycze, konserwy, makaron, warzywa i owoce w puszkach, olej itp.

·         chemia gospodarstwa domowego i higieny: płyn do kąpieli i do prania, mycia naczyń i podłóg, proszek do prania, mydło, szampon, pasta do zębów itp.

Akcja jest piękna, nie chodzi tylko o produkty, a o laurki od dzieci, listy do kombatantów itp.

Zapraszamy do wsparcia akcji!!!

Zebrane produkty, kartki, listy zostaną przesłane koordynatorom akcji a następnie kombatantom.

Więcej informacji o akcji można uzyskać pod adresem: https://www.facebook.com/paczkadlabohatera/?fref=ts