SKN Agroekolog na konferencji w PWSZ w Tarnowie

26-04-2016

W dniu 6 kwietnia 2016 r. członkowie Koła Naukowego „Agroekolog” działającego przy Instytucie Gospodarki Rolnej i Leśnej wzięli czynny udział w konferencji kół naukowych „Możliwości wykorzystania potencjału turystycznego i kulturowego w rozwoju regionalnym”, organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie. Podczas konferencji studenci: Adam Plewa, Marian Barański, Wioleta Nowicka i Lesław Bazylak przedstawili prezentację pt. „Wpływ agroturystyki na zmiany w strukturze zasiewów na terenie Beskidu Niskiego”, która powstała pod kierunkiem opiekuna naukowego koła „Agroekolog” prof. dr hab. Kazimierza Klimy. Referatowi towarzyszyła prezentacja wyrobów regionalnych charakterystycznych dla Bieszczad, Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich połączona z degustacją proziaków wyprodukowanych przez firmę „Jadczyszyn” z Sanoka.