Oferty w ramach Erasmus+

11-05-2016

Nie masz pomysłu na wakacje? Chcesz je spędzić w ciekawym miejscu a jednocześnie odrobić praktyki studenckie? Chcesz nabyć nowe praktyczne umiejętności związane z kierunkiem Twoich studiów? Chcesz podszlifować język obcy?

Poniższe oferty są przeznaczone specjalnie dla Ciebie! Nie zwlekaj! Zgłoś się do Biura Promocji i Współpracy (p. 113, budynek A) i poznaj szczegóły ofert. Czekamy!

Oferty praktyk wakacyjnych w ramach programu Erasmus+:

1)      dla studentów kierunku nowe media, reklama, kultura współczesna:

- praktyka w Austrii (Wiedeń) w redakcji Miesięcznika Polonii Austriackiej POLONIKA – 1 miejsce

- praktyka w Wielkiej Brytanii (Londyn) w redakcji  tygodnika GONIEC POLSKI – 1 ewentualnie 2 miejsca)

2)      dla studentów kierunku ekonomia:

- praktyka we Włoszech (L`Aquila) w University of L'Aquila (w Biurze Współpracy z Zagranicą) – 2 miejsca

- praktyka we Włoszech (Piza) w University of Pisa (w Biurze Współpracy z Zagranicą) – 1 ewentualnie 2 miejsca

3)      dla studentów kierunku pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne:

- praktyka na Słowacji (Koszyce) w University Hospital, Medical Faculty UPJŠ – 4 miejsca

- praktyka w Wielkiej Brytanii (Lockerley, Romsey) w Greenview Residential Care Home – 1 miejsce

4)      dla studentów kierunku gospodarka w ekosystemach rolnych i leśnych, rolnictwo, mechanika i budowa maszyn:

- praktyka w Holandii – praca przy zbiorach, w szklarniach – nawet 20 miejsc.

5)      dla studentów kierunku pedagogika poszukujemy ofert praktyk na Słowacji i w Chorwacji – jak tylko uda się coś znaleźć, będziemy na bieżąco informować!