Juwenaliowy Dzień Sportu już w piątek (13.05) - impreza sportowa dla wszystkich studentów.

12-05-2016
TURNIEJ KIERUNKÓW

8.30 – 12.30 piłka siatkowa, mini futsal, dyscyplina-niespodzianka

19.00 – 20.00 kręgle

Zapraszamy wszystkich studentów do zgłaszania drużyn (emailowo na adres ). Jeszcze są miejsca.

Szczegółowe informacje nt. turnieju w komunikacie (plik pdf) do pobrania u dołu strony www.pwsz-sanok.edu.pl/juwenalia

MINI MARATON FITNESS

16:00  – 17:00  Edyta Zakrzewska ZUMBA

Edyta regularnie występuje jako instruktor na maratonach Zumba Fitness organizowanych na terenie całego województwa podkarpackiego oraz popularyzuje ideę zumby, jako pełnego zabawy, kolorowego stylu życia.
Jest instruktorem: Fitness, Zumba Fitness, Zumba Toning, Zumba Sentao, Zumba Step, Zumba Kids& Zumba Kids Jr.
Polecamy wywiad z Edytą na portalu www.dojrzalakobieta.pl
Edyta na www.zumba.com - http://edytazakrzewska.zumba.com/

17:00 – 18:00 Mateusz Kowalski BODY WORKOUT

Mateusz to nauczyciel akademicki, instruktor wychowania fizycznego w PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku. Jest także trenerem personalnym oraz prowadzącym zajęcia grupowe w Energy Fitness Club (Barbell Workout, Trening Obwodowy, MIX Shape, TRX, Bosu, Trening Funkcjonalny).

Body Workout to ćwiczenia wzmacniające z elementami treningu funkcjonalnego.

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w Juwenaliowym Dniu Sportu.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w Centrum Sportowo-Dydaktycznym (ul. Mickiewicza 21).