Dzień Dziecka w PWSZ Sanok - 1 czerwca 2016 r.

01-06-2016

1 czerwca uczelnię odwiedzili uczniowie klasy 2 d ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku pod opieką wychowawczyni Pani Marioli Kuczer-Burnatowskiej. Dzieci spotkały się z rektorem J.M. dr Elżbietą Ciporą,  która złożyła  im życzenia z okazji Dnia Dziecka oraz powitała w murach sanockiej uczelni. Uczniowie odwiedzili Instytut Medyczny, gdzie zapoznali się z pracą pielęgniarki i ratownika medycznego a także uczestniczyli w pokazie udzielania pierwszej pomocy przygotowanym przez pracowników dydaktycznych i studentów PWSZ, za czynny udział w pokazie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.  Dużym zainteresowaniem cieszyły się pracownie Instytutu, fantomy, symulatory dydaktyczne i modele anatomiczne a także Centrum Sportowo-Dydaktyczne, gdzie dzieci spróbowały swoich sił na boisku i sali fitness.

Klasie 2 d dziękujemy za dziecięcą energię i uśmiechy oraz życzymy samych radości.