I Spotkania z Edukacją.

10-06-2016

4 czerwca 2016 r. (sobota) odbyły się Warsztaty dla nauczycieli i logopedów w ramach „I Spotkań z Edukacją”. Organizatorami byli: Wydawnictwo WiR, Zakład Pedagogiki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Uroczyste otwarcie warsztatów odbyło się w nowym Centrum Sportowo-Dydaktycznym, natomiast zajęcia w poszczególnych blokach odbywały się w 4 salach budynku D (Zakład Pedagogiki). Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczyć może liczba uczestników, a mianowicie 180 osób (nauczycieli przedszkola, szkoły, logopedów, studentów oraz innych).

Wydawnictwo WIR oraz Zakład Pedagogiki, planują kolejne tego typu przedsięwzięcie już w jesieni, gdyż wielu uczestników warsztatów zwracało się z prośbą o następne spotkanie z nowymi blokami tematycznymi.

Specjaliści realizujący warsztaty, zaproponowali uczestnikom wiele ciekawych rozwiązań do pracy z dziećmi, przedstawili nowe pomoce dydaktyczne, terapeutyczne, a także  przekazali swoją wiedzę i umiejętności.

W czasie trwania imprezy odbył się kiermasz wydawnictw edukacyjnych. Można było zapoznać się z pełną ofertą Wydawnictwa WiR i zakupić wybrane pozycje.