Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów I roku.

30-09-2016
Uwaga! Studenci I roku mogą składać wnioski o stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego. Nabór wniosków będzie trwał od 17 do 28 października 2016 r.
Stypendia przysługują studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych podejmujących studia po raz pierwszy na studiach pierwszego stopnia lub jednolitych studiach magisterskich.
Ponadto kandydaci do stypendium muszą spełniać łącznie następujące warunki:
1) podjęcie studiów w publicznej lub niepublicznej szkole wyższej znajdującej się na terenie województwa podkarpackiego,

2) uzyskanie co najmniej 75% punktów z egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym z jednego z przedmiotów: biologia, chemia, fizyka, matematyka.

Stypendium w kwocie 2000 zł. wypłacane jest jednorazowo.
Wszelkie niezbędne informacje na temat programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego program stypendialny dla studentów I roku znajdują się tutaj