UWAGA: ubezpieczenie studentów i pracowników – częściowo obowiązkowe

25-10-2016

Do 10 listopada trwa zbiórka składki na ubezpieczenie od następstw wypadków (NW) pracowników i studentów naszej uczelni (starostowie mogą skrócić terminy dla swoich grup).

Ubezpieczenie NW na niektórych kierunkach jest obowiązkowe ze względu na uczelniane praktyki i wyjazdy. Składka roczna wynosi 45 zł w wariancie podstawowym na sumę 26 000 zł (55 zł w Instytucie Medycznym) lub 82 zł w wariancie rozszerzonym na sumę 50 000zł (87 zł w Instytucie Medycznym).

Po przekazaniu łącznej składki do uczelni każda osoba, która opłaci składkę otrzyma bon zniżkowy 50 zł na inne ubezpieczenia w InterRisk (AC, OC, dom, rodzina). Do odbioru u starosty (studenci) lub w Dziale Kadr (pracownicy).

Trwa również zbiórka składki na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) dla studentek/ów pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego. W tym przypadku o terminy należy pytać opiekunów roczników lub starostów. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe ze względu na praktyki w szpitalu. Składka wynosi 5 zł.

Składki studentów zbierają starostowie (druki i informacje dla starostów – pok. 113A oraz strona www.pwsz-sanok.edu.pl/ubezpieczenie)

Składki pracowników obsługuje Dział Kadr.

WIĘCEJ NA TEMAT UBEZPIECZENIA: www.pwsz-sanok.edu.pl/ubezpieczenie

PLAKAT - ubezpieczenie