Uwaga! Trwa nabór! Rolnictwo dla absolwentów studiów nierolniczych.

03-11-2016
Instytut Gospodarki Rolnej i Leśnej PWSZ w Sanoku uruchamia od listopada roku akademickiego 2016/2017 studia podyplomowe:  Rolnictwo dla absolwentów studiów nierolniczych.
Są to studia uzupełniające dla pragnących prowadzać profesjonalne gospodarstwa rolnicze.

Zgodnie z ustawą o kształtowaniu ustroju rolnego oraz wykładnią Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 17 stycznia 2012 r. studia te nadają wymagane przez Agencję Nieruchomości Rolnych i Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa kwalifikacje rolnicze.

Szczegółowe informacje dotyczące studiów można uzyskać w sekretariacie Instytutu Gospodarki Rolnej i Leśnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, tel. 13 46 55 944.