Targi Edukacji i Pracy w PWSZ Sanok

14-11-2016

16 listopada 2015 r. w godz. 10.00-13.00  na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J. Grodka w Sanoku (budynek D) odbędą się Targi Edukacji i Pracy. Będzie to V edycja tej imprezy przeprowadzona pod hasłem „Zatrudnienie moim priorytetem”.

Targi organizowane są we współpracy PWSZ w Sanoku z Podkarpacką Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie oraz Młodzieżowym Centrum Kariery w Sanoku. Honorowym patronatem imprezę objęli: Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro oraz Starosta Powiatu Sanockiego Roman Konieczny. Celem imprezy jest promocja pracodawców, rynku pracy oraz instytucji otoczenia biznesu wśród mieszkańców powiatu sanockiego, studentów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

W programie targów:
- prezentacja ofert pracy lokalnych pracodawców,
- prezentacja firm szkoleniowych,

- konsultacje z doradcą zawodowym.