Wieczór Opłatkowy - 19 grudnia 2016 r.

21-12-2016

Wyjątkowej urody oprawę miało tegoroczne spotkanie opłatkowe w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku. W klimatycznie przyozdobionej Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego witały przybyłych anioły, choinka, stół z wigilijnymi potrawami.

Obok władz, wykładowców, pracowników administracyjnych i studentów PWSZ w spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście: senator RP Alicja Zając, poseł na sejm RP dr Piotr Uruski,  wiceburmistrz miasta Sanoka Edward Olejko, ks. Andrzej Skiba,  prezes Uniwersytetu III  Wieku w Sanoku Andrzej Pańko, Prezes Centrum Wolontariatu w Sanoku Czesława Kurasz, a także przedstawiciele służb mundurowych, dyrektorzy firm i szpitali.

Wszystkich zgromadzonych powitała Pani rektor PWSZ w Sanoku dr Elżbieta Cipora, która wprowadziła publiczność swoim wystąpieniem w atmosferę rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzenia świąteczne składali także zaproszeni goście. W nastrój Świąt zabrał słuchaczy także występ artystyczny przygotowany przez studentów kierunku edukacja muzyczna w zakresie sztuki muzycznej w PWSZ Sanok.