Koło Naukowe Służb Społecznych Zakładu Pracy Socjalnej "Przyjazna Dłoń" pomaga potrzebującym.

28-12-2016

Koło Naukowe Służb Społecznych Zakładu Pracy Socjalnej „ Przyjazna dłoń” również  i w tym roku we współpracy z Towarzystwem Św. Brata Alberta w Sanoku wzięło udział w przygotowaniu wigilii dla osób starszych, samotnych, ubogich i bezdomnych. Wigilia została  zorganizowane w dniu 23 grudnia b .r na sanockim Rynku. Nasze studentki spisały się znakomicie zarówno przy przygotowaniu potraw wigilijnych jak również później przy ich rozdawaniu.

Studenci  koła  w dniach 9-19 grudnia b. r  razem z  opiekunem  mgr Edytą Dziadosz zorganizowali na terenie uczelni zbiórkę darów dla pięcioosobowej rodziny z Tyrawy Wołowskiej.  Akcja spotkała się z bardzo dużym  odzewem, zebrano i zakupiono wszystkie  niezbędne  rzeczy i artykuły.  Wszystkim zaangażowanym osobom (studentom i pracownikom) serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i życzliwość.

W załączeniu fotorelacja z pracy koła.