PWSZ Sanok włącza się w WOŚP

11-01-2017

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sanoku wspiera organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku.

Już 14 stycznia o godz. 16.00 w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku rusza maraton ZUMBY, z którego dochód przeznaczony jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas imprezy o bezpieczeństwo uczestników dbać będą studenci ratownictwa medycznego PWSZ Sanok, których będzie można też zobaczyć w niedzielę 15 stycznia na Rynku podczas POKAZÓW PIERWSZEJ POMOCY oraz studenci kierunku pielęgniarstwo, którzy będą dokonywać pomiaru ciśnienia oraz obliczać BMI.

W tej samej hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego w niedzielę 15 stycznia o godz. 10.00 odbędzie się także TURNIEJ PIŁKARSKI DLA DZIECI.

W finale Orkiestry 15 stycznia na Rynku zagra i zaśpiewa m.in ZESPÓŁ ROZRYWKOWY PWSZ w Sanoku, złożony ze studentów edukacji muzycznej. Studenci PWSZ będą zaangażowani również w inne działania związane z organizacją WOŚP, m.in. z animacją dzieci, organizacją zbiórki pieniędzy.

Wolontariusze – studenci PWSZ w Sanoku organizują także DZIEŃ DAWCY podczas Finału WOŚP. Będzie można się zarejestrować jako potencjalny dawca szpiku w godz. 14.00-17.00 w kilku miejscach:

Kaufland ul. Królowej Bony 10
Galeria ul. Jagiellońska 30