Największą popularnością wśród uczestników cieszyły się warsztaty o tematyce: Opóźniony rozwój mowy, Niedokształcenie mowy o typie afazji oraz Złość i agresja u dzieci.
Spotkanie przebiegało w przyjaznej i miłej atmosferze, a wszystkich zebranych witaliśmy w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ. Przybyło ponad 180 uczestników, w tym ponad 50–ciu nauczycieli szkół i przedszkoli, niewielu mniej logopedów. Najwięcej osób przybyło z terenu powiatu sanockiego i miasta Sanoka, wielu z Krosna, z powiatu leskiego, brzozowskiego, były nawet osoby z dalszych okolic, z Rzeszowa, Olkusza, Lublina, Przemyśla, Krakowa, Tarnobrzega, Jarosławia i Nowego Sącza.
Jak widać, potrzeby tego typu szkoleń są ogromne, a nauczyciele i terapeuci są tą grupą zawodową, która stale podwyższa swoje kwalifikacje i chce podążać za nowymi wyzwaniami, aby skutecznie rozwiązywać problemy dotyczące edukacji, wychowania oraz terapii dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
W przyszłym roku, na wiosnę, rusza kolejna edycja III Spotkań z Edukacją w Sanoku, na którą już dzisiaj serdecznie wszystkich zapraszamy.