22 kwietnia w PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w unihokeju mężczyzn.

24-04-2017
22 kwietnia 2017 r. w Centrum Sportowo Dydaktycznym PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w unihokeju mężczyzn edycji 2016/2017.
Znamy wstępne wyniki.

Klasyfikacja wg miejsc:

1. PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku

2. Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

3. Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu

4. Uniwersytet Rzeszowski

5. Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu

6. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im Stanisława Pigonia w Krośnie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zrezygnowała z udziału w mistrzostwach.

Drużyna PWSZ w Sanoku strzeliła łącznie 27 bramek, a straciła tylko jedną.

Wyróżnieni zawodnicy: Michał Ambicki – PWSZ w Sanoku (najlepszy zawodnik), Michał Kobylarski – PWSZ w Sanoku (punktujący zawodnik)

KU AZS PWSZ Sanok dziękuje Panu Tomaszowi Sowie i Krzysztofowi Lubomskiemu za profesjonalne relacje zdjęciowe.