Brązowy medal piłkarzy AZS PWSZ Sanok!

09-05-2017
BRĄZOWY MEDAL PIŁKARZY AZS...

8 maja 2017 na stadionie Resovia Rzeszów zostały rozegrane Finały Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Piłce Nożnej, w których brały udział 4 najlepsze drużyny wyłonione z eliminacji. Nasi piłkarze ostatecznie zajęli historyczne dla naszej uczelni 3. miejsce! Warto dodać, że studenci PWSZ Sanok - nie licząc meczu, który był zaliczany z fazy grupowej z Uniwersytetem (0:2) - nie przegrali ani jednego spotkania, remisując z Politechniką Rzeszowską 2:2 oraz wygrywając z PWSTE Jarosław 3:1. Zdobywcami bramek byli:

PWSZ SANOK - POLITECHNIKA RZESZOWSKA

Dymnicki Jakub

Czubek Piotr (Kowalski Jakub)

PWSZ SANOK - PWSTE JAROSŁAW

Lorenc Rafał (Wethacz Mariusz)

Czubek Piotr (Lorenc Rafał)

Wethacz Mariusz (Grzebień Dawid)

Skład zespołu brązowych medalistów:

Chudziak Przemysław, Furlik Wojciech, Penar Rafał, Grzebień Dawid, Winiarski Daniel, Popiel Hubert, Kasperkowicz Szymon, Dymnicki Jakub, Lorenc Rafał, Wethacz Mariusz, Czubek Piotr, Kowalski Jakub, Wethacz Dariusz, Lenik Marcin, Mindur Przemysław.

Opiekun: Kowalski Mateusz.

Gratulujemy sukcesu!