Spotkanie z pracodawcą – niemiecką firmą SUCHBERG

10-05-2017

10 maja br. Biuro Karier, Promocji i Współpracy z myślą o studentach pielęgniarstwa zorganizowało spotkanie z niemiecką firmą Suchberg, w którym udział wzięły 52 osoby – studenci i wykładowcy PWSZ. Zapotrzebowanie na personel medyczny u naszych zachodnich sąsiadów jest bardzo duże, a niemieccy pracodawcy już od dawna wyrażają chęć zatrudniania polskich pielęgniarek. Firma Suchberg pomaga im w nostryfikacji dyplomu w Niemczech, pośredniczy w znalezieniu mieszkania, oferuje pracę w publicznych i prywatnych szpitalach, wyspecjalizowanych klinikach i domach spokojnej starości. Niemiecki pracodawca poszukuje pielęgniarek ze znajomością języka niemieckiego na minimalnym poziomie B1, oferując umowę o pracę wraz z pełnym pakietem niemieckich świadczeń socjalnych, stabilne zatrudnienie na etat z wynagrodzeniem podstawowym oraz wszelkimi dodatkami za pracę. Zainteresowani proszeni są o kontakt: