Sportowa Wiosna – Sportowe Kulturalia 2017

31-05-2017

Tradycyjnie, jak co roku, sanoccy żacy świętowali nie tylko podczas koncertów i imprez, ale także na boisku sportowym.

W tym roku Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego naszej uczelni zorganizował turniej piłki siatkowej. Wydarzenie pod nazwą „Sportowa Wiosna – Sportowe Kulturalia” odbyło się 26.05.2017 r. w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku.

Już od rana rozpoczęły się rozgrywki, w których wzięły udział reprezentacje sanockich szkół ponadgimnazjalnych oraz kierunków PWSZ w Sanoku. Po fazie grupowej i półfinałach, w finale II LO w Sanoku pokonało reprezentację Instytutu Medycznego PWSZ (2:0). W meczu o 3 miejsce zmierzyły się natomiast I LO w Sanoku z ZS nr 5 w Sanoku (wynik 2:0).

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

1. II LO w Sanoku

2. Kierunki Instytutu Medycznego PWSZ w Sanoku

3. I LO w Sanoku

4. ZS nr 5 w Sanoku

5. ZS nr 2 w Sanoku

6. ZS nr 3 w Sanoku

7. Kierunek ekonomia PWSZ w Sanoku

8. Kierunek mechanika i budowa maszyn PWSZ w Sanoku

Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom.

Kibicom dziękujemy za wsparcie.